HELYSZÍN

Budapest

SZINT

3-5 év tapasztalat

Csatlakozz Java fejlesztő csapatunkhoz!

Ha szívesen dolgozol nagyszabású projekteken, de nem szereted a multis világot, az Intalion a neked való hely!
Családias, 60 fős team, jó hangulat, nagyvállalati ügyfélkör és a legújabb technológiák várnak.

Feladatok

  • Java fejlesztési projektekben való részvétel
  • Java alapú alkalmazásintegrációs projektekben való részvétel
  • Middleware technológiák megismerése, használata

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • 3-5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • XML technológiák ismerete
  • Webservice és microservice fejlesztésben való jártasság (SOAP és REST)
  • SQL nyelv ismerete
  • Spring és/vagy Java EE technológiák ismerete
  • Git verziókezelő magabiztos használata
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magas színvonalú kommunikációs és dokumentációs készségek
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, alaposság, precizitás

Előny

  • Alkalmazásszerverek, webszerverek ismerete, használatukban jártasság: (Oracle Weblogic Server, IBM
  • WebSphere Application Server, Microsoft Biztalk Server, jBoss / WildFly Application Server)
  • Lightweight Java és integrációs keretrendszerek ismerete: (Spring boot, Quarkus, Camel)
  • Frontend technológiák ismerete: (JSF, Angular, React, ExtJS)
  • Middleware technológiák ismerete, használatukban jártasság: (IBM Integration Bus, Oracle Integration Bus, Tibco BusinessWorks)
  • BPM motorok ismerete, használatukban jártasság: (IBM BPM, Oracle BPM Suite, jBoss BPM)

Amit kínálunk

  • Új technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség korszerű technológiai környezetben
  • Banki és biztosítói nagyvállalatok működésének megismerése
  • Fiatalos, dinamikus, segítőkész csapat
  • Modern környezet

Jelentkezz most és zsebeld be az 500.000Ft-os belépési bónuszt!

Jelentkezz hozzánk és, ha téged választunk, a próbaidő lejártával 200.000Ft, egyéves munkaviszony után pedig még 300.000Ft belépési bónusz üti a markodat!

A pozíció megjelölésével küldd el fényképes önéletrajzod (leinformálható referenciával és bruttó fizetési igénnyel), valamint motivációs leveled a job@intalion.hu email címre.

Az Intalion Csoport rendkívül fontosnak tartja a személyes adatok védelmét, és az adatok tárolására, kezelésére, felhasználására vonatkozó megfelelő tájékoztatás biztosítását. Az alábbi linken található dokumentum célja, hogy tájékoztatást nyújtson az álláskeresés céljából elküldendő személyes adataid kezelése körében követett gyakorlatról, a személyes adatok védelme érdekében tett intézkedésekről, valamint az érintettek jogai gyakorlásának módjáról és lehetőségeiről.

A tájékoztatás további célja, hogy elősegítse az információs önrendelkezési jognak és az adatbiztonság követelményeinek érvényesülését az Európai Parlament és a Tanács (EU) a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló 2016/679 rendelete (2016. április 27.) (a továbbiakban: GDPR), valamint az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (a továbbiakban: Infotv.) szabályainak megfelelően.

Fontos kiemelni, hogy Téged (a továbbiakban: Te vagy Érintett) az adatkezelés során törvényileg biztosított jogok és jogorvoslati lehetőségek illetnek meg, melyekről a dokumentumban részletesen is találsz információt.

Ezen tájékoztató az Intalion Csoport által történő adatkezelésre vonatkozik. Kérjük, hogy a pályázatodnak, önéletrajzodnak megküldése előtt figyelmesen olvasd végig és amennyiben adatkezeléssel, adatvédelemmel kapcsolatos kérdésed, észrevételed lenne, vagy az adatkezeléssel összefüggő jogaidat szeretnéd érvényesíteni, kérjük, vedd fel a kapcsolatot velünk az alábbi elérhetőségen: operation@intalion.hu

‍Telefon: +36-1-999-6197

Tájékoztatunk, hogy az állásajánlatra történő jelentkezéseddel és önéletrajzod elküldésével a GDPR 6. cikk (1) a pontjában foglaltak szerinti hozzájárulásodat adod ahhoz, hogy adataidat az adatvédelmi tájékoztatónak megfelelően kezeljük.