HELYSZÍN

Budapest

A cégünk napi működésének biztosítására szolgáló adminisztratív csapatba keresünk asszisztens munkakörbe munkatársat, heti 25 órában.

Feladatkör:

  • Bejövő költség számlák ellenőrzése, iktatása
  • Pénztár kezelése
  • Dokumentációk összeállítása, könyvelővel való kapcsolattartás, kalkulációk, riportok, elszámolások készítése
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás és ügyintézés
  • Napi ügyviteli munkák elvégzése, iktatás, szkennelés, postázás
  • Vendégek fogadása, rendezvények szervezésében való részvétel
  • Segítség nyújtása HR/számlázás területen

Elvárások:

  • Precizitás, alaposság
  • Microsoft Word és Excel, valamint Outlook haladó szintű felhasználói ismerete
  • Jó munkaszervező képesség
  • Kezdeményező készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Juttatások

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jófej csapat
  • Rugalmas munkavégzés (irodai és home office )
  • Változatos feladatok
  • Megállapodás szerinti korrekt, piaci bér + évenkénti bérfejlesztési lehetőség

Minden munkatársunk fontos számunkra, így a juttatásokon felül a következőket biztosítjuk:

  • Home office (2 nap az irodában vagyunk, 3 napot otthonról dolgozunk)
  • Nyáron rövidített pénteki napok
  • Átlátható, lapos szervezeti struktúra, korrekt és empatikus vezetőkkel
  • Stabil és hosszútávú együttműködés
  • Kirándulások, gyümölcsnapok és még sok más program

Persze mindez mit sem érne az Intalion csapata nélkül, hiszen miattuk éri meg csak igazán bejárni! 🙂

A pozíció megjelölésével fényképes önéletrajzot (leinformálható referenciával) és motivációs levelet a bruttó fizetési igény megjelölésével a következő email címre kérjük elküldeni:  job@intalion.hu

Az Intalion Csoport rendkívül fontosnak tartja a személyes adatok védelmét, és az adatok tárolására, kezelésére, felhasználására vonatkozó megfelelő tájékoztatás biztosítását. Az alábbi linken található dokumentum célja, hogy tájékoztatást nyújtson az álláskeresés céljából elküldendő személyes adataid kezelése körében követett gyakorlatról, a személyes adatok védelme érdekében tett intézkedésekről, valamint az érintettek jogai gyakorlásának módjáról és lehetőségeiről.

A tájékoztatás további célja, hogy elősegítse az információs önrendelkezési jognak és az adatbiztonság követelményeinek érvényesülését az Európai Parlament és a Tanács (EU) a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló 2016/679 rendelete (2016. április 27.) (a továbbiakban: GDPR), valamint az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (a továbbiakban: Infotv.) szabályainak megfelelően.

Fontos kiemelni, hogy Téged (a továbbiakban: Te vagy Érintett) az adatkezelés során törvényileg biztosított jogok és jogorvoslati lehetőségek illetnek meg, melyekről a dokumentumban részletesen is találsz információt.

Ezen tájékoztató az Intalion Csoport által történő adatkezelésre vonatkozik. Kérjük, hogy a pályázatodnak, önéletrajzodnak megküldése előtt figyelmesen olvasd végig és amennyiben adatkezeléssel, adatvédelemmel kapcsolatos kérdésed, észrevételed lenne, vagy az adatkezeléssel összefüggő jogaidat szeretnéd érvényesíteni, kérjük, vedd fel a kapcsolatot velünk az alábbi elérhetőségen: operation@intalion.hu

‍Telefon: +36-1-999-6197

Tájékoztatunk, hogy az állásajánlatra történő jelentkezéseddel és önéletrajzod elküldésével a GDPR 6. cikk (1) a pontjában foglaltak szerinti hozzájárulásodat adod ahhoz, hogy adataidat az adatvédelmi tájékoztatónak megfelelően kezeljük.