DevOps szakértő

FELADATKÖR:

  • Konténerizált architektúrák megtervezése és kialakítása cloud és on-premise
    környezetben
  • Magas rendelkezésre állású nagyvállalati környezetek megtervezése és kialakítása
  • Middleware technológiák megismerése és használata
  • Automatikus naplógyűjtés és elemzés, monitorozás kialakítása
  • CI/CD folyamatok megtervezése és kialakítása
  • Kubernetes platform üzemeltetése
  • Az üzleti alkalmazások fejlesztéséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez
    kapcsolódó folyamatok automatizálása
  • Szoftverfejlesztési folyamatok automatizálása, kódminőség javítása, a fejlesztő csapat
    támogatása
  • A telepítések és frissítések működésének biztosítása, tesztelése
  • Telepítési útmutatók és release specifikus telepítési lépésekről szóló dokumentáció
    készítése
  • Új verziók validálása a telepítés lépései mentén és az útmutatók frissítése
  • A hatékony működés előmozdítása fejlesztés és üzemeltetés között, illetve részvétel a
    folyamatok fejlesztésében, javításában
  • DevOps metodológiák implementálása
  • Szoftverfejlesztési módszertanra vonatkozó javaslatok és ajánlások megfogalmazása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1 év DevOps vagy 3-5 év üzemeltetői tapasztalat
  • Jártasság az alkalmazásszerverek és adatbázisok világában
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Problémamegoldó képesség, rendszerezett gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, alaposság, precizitás
  • Jó kommunikációs és dokumentációs készségek
  • Fejlesztés/alkalmazás-üzemeltetés/infrastruktúra-üzemeltetés területén szerzett
    tapasztalat
  • Microservice architektúrák ismeretek
  • Az alábbi Script nyelvek közül legalább az egyik ismerete: Bash/Python/Perl
  • Linux operációs rendszer mély ismerete
  • Git verziókezelő rendszer ismerete
  • Jenkins vagy hasonló CI/CD eszköz ismerete
  • Jártasság DevOps technológiák használatában (Docker, Kubernetes, Nexus, Sonar)ű
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete
  • Maven ismerete

ELŐNY:

  • Middleware technológiák ismerete
  • További konténer alapú technológiák és orchesztrációs platfromok ismerete:
  • OpenShift
  • Istio, Kiali, Jaeger, Prometheus, Grafana, Ansible
  • Naplógyűjtő és –elemező technológiák ismerete:
  • ELK, Graylog stb.
  • Sorkezelők ismerete:
  • Artemis, Kafka

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Változatos feladatok
  • Modern irodai környezet, frekventált lokációban
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

  • A pozíció megjelölésével fényképes önéletrajzot (leinformálható referenciával) és
    motivációs levelet a bruttó fizetési igény megjelölésével a következő email címre
    kérjük elküldeni: operation@intalion.hu

Devops csapatunkba keressük tapasztalt Devops Engineer munkatársunkat.
Egy szuper, fiatalos csapat tagjaként feladatod lesz ügyfeleknek szánt megoldások kitalálása,
technológiai stack fejlesztés, devops evangelizálás, részvétel az üzemeltetésben, együttműködés
partnerinfrastruktúra építésben.

+36 (1) 999-6197

Intalion Rendszerintegrátor Kft
1012 Budapest, Vérmező út 4

Partner bar

Célunk a pénzügyi szektorban szerzett évtizedes middleware és SOA tapasztalatunkat részben termékesítve, részben eljárásokká és modellekké kanonizálva terjeszteni egy agilis, időtálló technológiai koncepciót, amely segíti a ma és a holnap vállalatait digitális transzformációjukban, valamint versenyképes folyamatok és lenyűgöző digitális ügyfélélmény nyújtásában.